Vilniuje, Antakalnyje (M. K. Paco g. 1/2) įsikūrusi kavinė „Sakwa“ kviečia skaniai pavalgyti, maloniai pailsėti ir puikiai praleisti laiką.

„Sakwa“ – lenkų kalbos žodžio trumpinys, reiškiantis „pinigų kapšą“. Taip kavinė pavadinta todėl, kad čia atėjęs svečias gali ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasigrožėti didele pinigų kolekcija. „Taip norėjome perteikti ir atskleisti nors mažą mūsų tautos dalelę“, – pasakoja šeimininkai. Ant kavinės sienų puikuojasi carinės Rusijos, tarpukario Lietuvos, sovietmečio, nepriklausomos Lietuvos ir dar daugelio kitų laikmečių banknotai. „Sakwos“ grindyse paslėptas auksinių monetų lobis, kardai, brangenybės…

„Sakwa“ gali didžiuotis ne tik pinigų kolekcija, bet ir įdomiu interjeru. Rami muzika, degančių žvakučių liepsnelės nulydės kiekvieną lankytoją į romantines svajas. Čia malonu atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų, ar gerai praleisti savaitgalio popietę.

O vasaros laiku kviečiame prisėsti lauko terasose, kur švelnus vėjelis atgaivins, o akys gėrėsis Vilniaus vaizdais.

Kavinės valgiaraštis nenuvils nė vieno apsilankiusiojo. Patenkinti liks ne tik europietiškos, bet ir lietuviškos virtuvės mėgėjai, o ypatingas kavinės „Sakwos“ pasiūlymas – lenkiški patiekalai.

Kavinės klientams siūloma surengti šventinius pobūvius, banketus, furšetus. Ypatingai laukiami Vilniaus svečiai – organizuojamas maitinimas turistinėms grupėms.

Kavinė garsėja ne tik virtuve, tačiau ir pramogomis – čia vyksta festivaliai, vakarėliai, konkursai. „Antikrizės Sakwoje“ konkurso nugalėtojo eilėraštis:

Prie Petro Povilo bažnyčios,
Šalia kitokių įstaigų svarbių,
Pačioj pradžioj Antakalnio ulyčios
Kavinė, kur ne tik jauku…

Čia arbata, kava aromatinga,
Virtuvės šefas su skoniu,
Kiekviena mergina – grakšti, stilinga,
O krizė kaip ?
Jokių nėra jai čia vilčių!

Sporto megėjus kviečiame stebėti sporto rungtynes dideliame ekrane.

Taip pat pas mus galite atšvęsti savo Šventę ar surengti pokylį vienoje iš tam skirtų salių. Daugiau informacijos rasite skiltyje Paslaugos