Banketai - furšetai

Mūsų darbuotojai pagal Jūsų pageidavimą pasirengę surengti Jums ir Jūsų svečiams puikią puotą – banketą, furšetą, iškilmingus, gedulingus pietus.

Banketus galite užsisakyti tel. +370 687 51 101
arba el. paštu kavine.sakwa@yahoo.com

Kavinės klientams siūloma surengti šventinius pobūvius, banketus, furšetus. Ypatingai laukiami Vilniaus svečiai – organizuojamas maitinimas turistinėms grupėms.

„Sakwoje“ yra keturios pobūvių salės. Vienoje gali susėsti iki 30 svečių: tai salė su lauko terasomis, iš kurių atsiveria vaizdas į Šv. Petro Povilo bažnyčią. Kita erdvesnė, talpinanti iki 60 svečių, su vaizdu į miestą. Jei planuojate rengti nedidelę šventę: gimtadienį, jubiliejų ar kitą, puikiai tiks jaukios salytės iki 20 svečių. Iš plataus pobūvių meniu išsirinks kiekvienas: tiek sėdimam pobūviui, tiek furšetui, privačiai ar įmonės šventei.

Puikus maistas pobūviams, vestuvėms, furšetams ir banketams. Kavinė „Sakwa“ – puiki vieta atšvęsti gimtadienį, surengti pobūvį, iškelti vestuvės ar šiaip atšvęsti, skaniai pavalgyti. Mes parengsime šventinį stalą, o Jūs nustebinsite savo svečius arba kolegas skaniu maistu.

Keturios pobūvių salės talpina nuo 20 iki 60 svečių

Susisiekite ir mes aptarsime Jūsų užsakymą, atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus, patarsime sudarant šventės meniu, pritaikysime nuolaidas..

Kviečiame susipažinti su mūsų banketiniu-furšetiniu menu Atsisiųsti

Išvažiuojamieji užsakymai

Siūlome išvažiuojamuosius užsakymus. Galite rinktis gardžiūs patiekalus Jūsų šventei tiesiai iš mūsų menu Atsisiųsti