Pokylių salės

„Sakwoje“ yra keturios pobūvių salės. Vienoje gali susėsti iki 30 svečių: tai salė su lauko terasomis, iš kurių atsiveria vaizdas į Šv. Petro Povilo bažnyčią. Kita erdvesnė, talpinanti iki 60 svečių, su vaizdu į miestą. Jei planuojate rengti nedidelę šventę: gimtadienį, jubiliejų ar kitą, puikiai tiks jaukios salytės iki 20 svečių. Iš plataus pobūvių meniu išsirinks kiekvienas: tiek sėdimam pobūviui, tiek furšetui, privačiai ar įmonės šventei.

Keturios pobūvių salės talpina nuo 20 iki 60 svečių

Banketai - furšetai

Mūsų darbuotojai pagal Jūsų pageidavimą pasirengę surengti Jums ir Jūsų svečiams puikią puotą – banketą, furšetą, iškilmingus, gedulingus pietus.

Banketus galite užsisakyti tel. +370 687 51 101; (8 5) 2154562
arba el. paštu kavine.sakwa@yahoo.com

Kavinės klientams siūloma surengti šventinius pobūvius, banketus, furšetus. Ypatingai laukiami Vilniaus svečiai – organizuojamas maitinimas turistinėms grupėms.

Puikus maistas pobūviams, vestuvėms, furšetams ir banketams. Kavinė „Sakwa“ – puiki vieta atšvęsti gimtadienį, surengti pobūvį, iškelti vestuvės ar šiaip atšvęsti, skaniai pavalgyti. Mes parengsime šventinį stalą, o Jūs nustebinsite savo svečius arba kolegas skaniu maistu.

Susisiekite ir mes aptarsime Jūsų užsakymą, atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus, patarsime sudarant šventės meniu, pritaikysime nuolaidas..

Kviečiame susipažinti su mūsų banketiniu-furšetiniu menu.

Gedulingi pietūs

Ruošiame gedulingus pietus. Mūsų jauki salė įsikūrusi Antakalnyje prie žiedo, netoli „Vilniaus laidojimo rūmų“ (Olandų g. 22) bei prie pat Šv. Petro ir Povilo bažnyčios. Prie kavinės yra erdvi nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, kur galite saugiai palikti savo automobilį.